Neohodnotené

VLASY - K proti predčasnému šediveniu vlasov

Skladom
Kód: 3934
€14,70 / ks
Kategória: Bylinné extrakty

Bylinný extrakt na vonkajšie použitie.

Prípravok proti predčasnému šediveniu vlasov podľa receptúry Prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc. Cena je za celé balenie, ktoré obsahuje 2 fľaštičky.

Zloženie: 

Zloženie: Palina obyčajná, Žihľava dvojdomá list a koreň, Lopúch väčší koreň, Baza čierna kvet, Chmeľ otáčavý šištice, Breza previsnutá list, Macečka trojfarebná vňať, Vrbovka malokvetá vňať, Lieska list, Rozmarín lekárska vňať, Fenikel obyčajný plod, alkohol, glycerín, destilovaná voda, prírodný esenciálny olej bergamot.

Účinky:

· Extrakt Vlasy K obmedzuje šedivenie vlasov, rias a obočia.

· Pri pravidelnej aplikácii sa vo vlasoch objavuje pigment.

· Vlasy sa vracajú až k pôvodnému zafarbeniu.

· Tlmí nadmerné mastenie vlasov.

· Obmedzuje vypadávanie vlasov.

· Spevňuje vlas, zlepšuje jeho kvalitu.

· Obmedzuje tvorbu lupín

Aplikácia:

Aplikujte zvonka nanesením rozprašovačom a vtieraním extraktu ku korienkom vlasov a následným rozčesáním hrebeňom, tak aby boli vlasy ľahko navlhčené. Následne necháme zaschnúť, extrakt neumývame. Veľmi dôležitou podmienkou pre dosiahnutie účinnosti je každodenná aplikácia po dobu minimálne 3 mesiacov.

Po aplikácii extraktu VLASY K dochádza k zmierneniu šediveniu vlasov, postupne sa obnovuje ich pigmentácie. Prípravok má okrem iného aj hojivý vplyv na pokožku hlavy a zmierňuje vypadávanie vlasov.

Šedivenie vlasov najmä v mladšom veku býva často známkou poruchy funkcie niektorého z hlavných detoxikačných orgánov, akými sú pečeň, črevá alebo obličky. Príčinou môže byť aj dlhodobé prekyslenie organizmu a tiež chronický stres.


S prípravkom Vlasy K odporúčame súčasne užívať vnútorne bylinný čaj Odkyslenie organizmu a prírodné kapsuly Vlasy.

Výrobca: Serafín ČR

Objem: 50ml / 2ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: