Neohodnotené

Vodnár - sviečka k znameniu zverokruhu z palmového vosku

Skladom
Kód: 5387
€5,95 / ks
Kategória: SVIEČKY

Ručne vyrábaná sviečka k znameniu pomáha nájsť a pochopiť súvislosti medzi vašou povahou a vesmírnymi udalosťami. Pomáha pochopiť osud, nájsť správny smer zosúladiť sa so sebou, svetom a udalosťami okolo vás.

VODNÁR – AQUARIUS 

  • sviečka k znameniu Vodnár
  • živel: vzduch

Jeho prednosti sú vynaliezavosť, myslenie, predvídanie, zmysel pre humor, priateľskosť, humanita, optimizmus a energickosť. Vodnári majú pevnú vôľu a silné sociálne cítenie. Sú to ľudia kamarátski, rodinne založení, nepokojní, originálni. Majú vizionárske vlohy a schopnosť odhaľovať tajomstvá a záhady. Snažia sa žiť v súlade s prírodou. Ich vládnucou planétou je Urán, ktorý im dáva impulzívnosť, akčnosť, odvahu stále čeliť novým a novým výzvam. Potrebujú byť stále v pohybe a vždy majú nové nápady. Nemajú radi jednotvárnosť. Vodnár je najtolerantnejšie a najliberálnejšie znamenie zverokruhu. 

Svieca je vyrobená zo 100% prírodného rastlinného palmového vosku, ktorý pri horení nevylučuje žiadne škodliviny. Má veľmi čisté spaľovanie a je vhodná aj pre alergikov i pre malé deti. Doba horenia sviečky je dlhšia ako u parafínových sviečok.

Ručne vyrobené na Slovensku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: