Neohodnotené

Zdravie sviečka

Skladom
Kód: 5301
Značka: ASTRON
€9,50 / ks
Kategória: SVIEČKY

Váha sviečky je cca 420g.

Dodáva vitalitu a uzdravuje. Pomáha energeticky dobíjať telo. Pozastavuje škodlivé vplyvy pôsobiace na telo. Sviečka pomáha pri zdolávaní zdravotných problémov. Podporuje skoré uzdravenie.
Majiteľovi prináša pozitívne myšlienky a zlepšuje jeho zdravotný stav. Sviečka pomáha otvoriť bránu zdravia a životnej sily. Ak na vás táto sila začne pôsobiť, vaše zdravie sa bude zlepšovať rýchlym krokom. Ustúpia zdravotné problémy rôzneho charakteru a ich miesto nahradia zdravé sily. Pocítite prílev energie, ako preniká do vašich buniek.

Sviečky sú vyrobené s láskou pre všetkých, ktorí chcú napredovať vo svojom živote. Každý kus je ručne vyrobený a jedinečný. Sviečky boli posvätené na najsilnejších energetických miestach v Karpatoch, aby sa znásobila ich sila.


Ako používať ASTRON sviece:
1. Sviecu je potrebné umiestniť na bezpečné miesto.
2. Pred zapálením je vhodné vykonať fyzickú očistu tela (sprcha, teplý kúpeľ) a sadnúť si do meditačnej polohy.
3. Po zapálení chvíľu myslite na svoje želanie/účel, na ktorý ste si sviecu zaobstarali.
4. Zašepkajte modlitbu uvedenú na sviečke.
5. Sviece nechajte horieť aspoň 3 hodiny.
6. Sviecu zapaľujte podľa potreby.
Svieca je vyrobená zo 100% prírodného rastlinného palmového vosku, ktorý pri horení nevylučuje žiadne škodliviny. Má veľmi čisté spaľovanie a je vhodná aj pre alergikov i pre malé deti. Doba horenia sviečky je až o 50% dlhšia ako u parafínových sviečok.
Všetky naše sviece sú ručne vyrábané na Slovensku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: