Neohodnotené

Zelená čakrová sviečka veľká

Skladom
Kód: 4397
€7,98 / ks
Kategória: SVIEČKY

Zelená čakrová sviečka srdcovej čakry. 

Srdcová čakra má zelenú alebo ružovú farbu a je to stred a centrum, ktoré distribuuje energiu dvoma smermi. Smerom ku koreňovej čakre, ktorá vymedzuje našu existenciu na zemi a tiež smerom ku korunnej čakre, čiže k Vesmírnej energii.

Ak to niektorých ľudí začne viac ťahať k duchovnu a Vesmírnej energii, ale zatiaľ si to nevedia racionálne zdôvodniť, budú si k sebe priťahovať zelenú alebo ružovú farbu. Pre ľudí, ktorí pociťujú Vek Vodnára teraz ešte intenzívnejšie a potrebujú sa „uzemniť“ a skontaktovať s prvou čakrou, môžu tak urobiť práve prostredníctvom srdcovej čakry a použiť k tomu zelenú alebo ružovú farbu. A tiež jógovú pozíciu strom.

Zelená sviečka - LIEČENIE, stretnutie s vlastným srdcom: výborná podpora pri rozhodovaní sa citom, pomáha nám dostať sa do vlastného stredu, uvedomiť si naše skutočné potreby a urobiť rozhodnutie zo srdca a žiť skutočný život. Pomáha pri nedostatku priestoru a prírody. Uvoľnenie, relaxácie. Priťahuje peniaze pre naše skutočné potreby, tj. Potreby nášho srdca. Liečenie tela, srdca a vzťahu k prírode.

 

Rozmer: výška 21cm, priemer 5,5cm
Doba horenia: cca 90-100 hodín

Vyrobená je v Českej republike z RSPO certifikovaného oleja z palmových plodov - čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo.

Výrobca: Cereus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: