Neohodnotené

Zlatobyľová bylinná masť 50 ml

Skladom
Kód: 2971
Značka: JUKL
€5,60 / ks

Zlatobyľová bylinná masť 50 ml

Jedinečná na “rozpúšťanie” podkožných hrčiek, nežiaducich zatvrdnutí a kožných prejavov. Výborná na problémy s obličkami, močovými cestami.

Zlatobyľ patrí k najcennejším liečivým bylinám. Má sťahujúce a diuretické účinky. Preto sa používa ako diuretikum pri chronických chorobách obličiek a močových ciest, pri zväčšení prostaty, pri poruchách látkovej výmeny a pri hnačkách.
Použitie: zlatobýlová masť je veľmi vhodná na zle sa hojace a zapálené rany, pri cirhóze, kožných alergiách, cystách, ekzémoch, lupienke, žltačke, ale aj dne, astmy a reumatizmu, stvrdnutie brucha, vredoch predkolenia, bulkách v prsiach, a pod.
Končekom čistého prsta sa len dotkneme masti a ešte si prst utrieme o okraj téglika (čím menej masti, tým lepšie). Jedná sa o informačné pôsobenie a väčšie množstvo masti by upchalo póry pokožky a znížilo rezonančný účinok. Končekom prsta potom do postihnutého miesta votrieme stopové množstvo masti a 1 minútu počkáme. Potom silne trieme miesto dlaňou (15x až 20x) až do znateľného prehriatie miesta. Toto ošetrenie vykonávame 2x až 3x denne. U zranenia, či inom poškodeniu pokožky pochopiteľne postihnuté miesto netrieme, ale nahradíme to tým, že asi na minútu na ošetrené miesto priložíme dlaň rozohriatu silným trením dlaňou o seba!
Naša zlatobýlová masť je na trhu známa tiež pod názvom R SOL a vydobyla si svojimi účinkami oprávnene veľký rešpekt.
Zloženie: ambiderman, vazelína, neoaquasorb, destilovaná voda, liehový extrakt z pilieri zlatobýlu.
Balenie: PS téglik so skrutkovým uzáverom a vnútornou vložkou z PP. Objem 50 ml

Skladovanie :

Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote.

Neskladujte na priamom slnku.

Chráňte pred mrazom.

 

Všeobecné upozornenia :

Nepoužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku.

Dermatologicky testované.

Originálna receptúra.

 

Výrobca : JUKL, Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: