Neohodnotené

ALMER (Alzheimer a pamäť)

- pri nadmernej aj bežnej zábudlivosti

- zlepšenie pamäte, vhodné pre starších aj mladších

- počas skúšok, maturít na lepšie zvládnutie učiva, pre managerov a pod.

- regenerácia nervovej sústavy a posilnenie psychiky

- pri začiatočných prejavoch Alzheimera a tiež už pri prepuknutí ako doplnok k liečbe

 

 

Skladom
Kód: 8674
Značka: J. K. VALOVIČ
€9,40 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi
Záruka: uvedená na obale

Užívanie:

Odporúčame užívať pri sklonoch k zábudlivosti, na zlepšenie pamäte, či už u starších ľudí, alebo u mladých počas skúšok a na lepšie zvládnutie učiva. Taktiež na regeneráciu nervovej sústavy a posilnenie psychiky. Odporúčame nielen pri prvých prejavoch Alzheimerovej choroby, ale aj ako doplnok pri jeho „prepuknutí“.

Pre študentov:
doporučujeme užívať 2x-3x denne v dňoch intenzívneho učenia. U ľudí s prejavmi zábudlivosti: sporadicky, stačí 3-5x týždenne.

U starších ľudí s predispozíciou na Alzheimera:
využívať 1 balenie pravidelne 2x denne 1x za ½ roka. U ľudí postihnutých Alzheimerom: využívať 2 balenia pravidelne (2x denne) a ďalšie balenia sporadicky (každý 2.deň 1x denne).

Zloženie:

Lycopodium clavatum (Plavúň obyčajný)
Crataegus monogyna (Hloh jednosemenný)
Panax ginseng – Ginseng (Všehoj ázijský – Ženšen)
Hypericum perforatum (Ľubovník bodkovaný)
Robinia pseudacacia (Agát biely)
Prípravok je zostavený špeciálnym spôsobom s prihliadnutím na vlastnosti účinných látok, ktoré jednotlivé rastliny obsahujú.

Objem: 

50ml

 

Účinky:

Panax ginseng pôsobí priaznivo na pamäť a podporuje kognitívne funkcie. Podporuje výkon pamäte. Pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti v prípade slabosti, únavy, vyčerpania a straty koncentrácie. Zachováva optimálnu životnú silu, pocit energie a vitality. Prispieva k odolnosti organizmu voči stresu. Hypericum priaznivo pôsobí na nervovú sústavu, prispieva k emocionálnej rovnováhe a napomáha k relaxácii. Crataegus stimuluje krvný obeh v srdci a cievach.

Dávkovanie:

2x denne 12 kvapiek do trochy vody / na lyžičku vody, 20 minút pred jedlom.
Pri pravidelnom dávkovaní vydrží 1 balenie cca 7 týždňov. V kombinácii s inými prípravkami z našej bylinnej rady je potrebné dodržať časový odstup 5 minút. V kombinácii s inými liekmi je potrebné dodržať časový odstup 30 minút medzi jednotlivými prípravkami.

Upozornenie:

Prípravok je určený pre deti od 10 rokov. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
Prípravok obsahuje 24% alkoholu. Z dôvodu obsahu alkoholu je vhodné u epileptikov, u osôb s ťažkými poruchami pečene a obličiek, v tehotenstve a pri kojení prekonzultovať užívanie kvapiek s lekárom.
Prípravok ako celok, ani jeho jednotlivé zložky nemajú žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

 

Schválené ministerstvom zdravotníctva SR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: