Neohodnotené

Býk - sviečka k znameniu zverokruhu z palmového vosku

Skladom
Kód: 5378
€5,95 / ks
Kategória: SVIEČKY

Ručne vyrábaná sviečka k znameniu pomáha nájsť a pochopiť súvislosti medzi vašou povahou a vesmírnymi udalosťami. Pomáha pochopiť osud, nájsť správny smer zosúladiť sa so sebou, svetom a udalosťami okolo vás.

BÝK – TAURUS 

  • sviečka k znameniu Býk
  • živel: zem

Jeho prednosti sú stabilita, pevnosť, dôslednosť, lojálnosť, rozvážnosť a trpezlivosť. Ľudia narodení v znamení býka sú stáli, konzervatívni, tvrdohlaví, pôžitkárski. Milujú stabilitu a potrebujú mať pocit istoty – v bývaní, vo vzťahoch, v práci. Sú zaťažení na peniaze. Kým ich niekto úmyselne nevyprovokuje, zvyčajne majú pokojnú povahu. Majú zmysel pre krásu a umenie. Vládne im planéta Venuša. Býk je zo všetkých znamení to najzemitejšie, ale je obdarený veľkou citlivosťou, ale navonok to nedáva najavo. Preto sa musí svoje emócie a pocity naučiť komunikovať a vyjadrovať. 

Svieca je vyrobená zo 100% prírodného rastlinného palmového vosku, ktorý pri horení nevylučuje žiadne škodliviny. Má veľmi čisté spaľovanie a je vhodná aj pre alergikov i pre malé deti. Doba horenia sviečky je dlhšia ako u parafínových sviečok.

Ručne vyrobené na Slovensku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: