Neohodnotené

Draslík 99mg Citrát

Draslík je jedným z minerálov, ktorý podporuje normálnu funkciu srdca a je nevyhnutný pre rovnováhu elektrolytov. Draslík od spoločnosti Webber Naturals spolupracuje s inými minerálmi, ako je vápnik a horčík a slúži na podporu nervov a svalov. Stres a cvičenie zvyšujú potrebu draslíka v tele.

Skladom
Kód: 9699
€9,92 / ks
Kategória: PRÍRODNÉ LIEČIVÁ

Draslík je jedným z minerálov, ktorý podporuje normálnu funkciu srdca a je nevyhnutný pre rovnováhu elektrolytov. Draslík od spoločnosti Webber Naturals spolupracuje s inými minerálmi, ako je vápnik a horčík a slúži na podporu nervov a svalov. Stres a cvičenie zvyšujú potrebu draslíka v tele.

 

  • Kľúčový minerál pre rovnováhu elektrolytov.
  • Podporuje normálnu funkciu srdca.
  • Forma citrátu draselného je dobre absorbovaná.
  • Pracuje s inými minerálmi pre podporu nervov a svalov.
  • Potreba draslíka sa zvyšuje so stresom a námahou.

Minerálny doplnok na udržanie dobrého zdravia. Draslík je v našom tele veľmi dôležitý minerál. Spolu so sodíkom reguluje rovnováhu vody, rovnováhu pH v našej krvi a tkanivách. Je potrebný pre bunkovú funkciu a je jedným z hlavných krvných minerálov, známych ako elektrolyty.

 

Draslík je vysoko rozpustný a môže sa ľahko stratiť pri varení alebo konzervovaní potravín. Vylučuje sa močom a potom, v prípade ak sa človek veľa potí alebo konzumuje alkohol, kávu, cukor alebo diuretiká, je možné, že bude musieť zvýšiť príjem draslíka doplnením prírodného draslíka od Webber Naturals. Ľudské telo nemôže uchovávať tento dôležitý minerál, takže je potrebné  ubezpečiť sa, že ho má dostatok každý deň.

 

Nedostatok draslíka sa často prejavuje starnutím alebo chronickým chorobným stavom. Nízke hladiny draslíka môžu prispievať k hypertenzii, kongestívnemu zlyhaniu srdca, srdcovej arytmii, únave a depresii a ďalším zmenám nálady. Únava alebo slabosť, najmä u starších ľudí, sú často zmiernené doplnkovým draslíkom, ako aj horčíkom.

 

Užívanie darslíka môže byť podmienkou na potlačenie dehydratácie a môže dokonca pomôcť zmierniť symptómy stavu po nadmernom požití alkoholu.

 

Zloženie

Elementárny draslík (citrát) 99 mg

Ostatné zložky

Mikrokryštalická celulóza, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, sodná soľ kroskarmelózy, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

 

Ďalšie informácie

Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Dávkovanie

1-3 tablety denne alebo podľa odporúčania lekára.

 

Veľkosť balenia: 90 | Forma: tablety

 

Upozornenie: 

Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

 

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: