Neohodnotené

Metafit D tinktúra 50 ml

Skladom
Kód: 10968
Značka: Bylinné kvapky
€7,43 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi
Záruka: uvedená na obale

Zmes z liečivých rastlín pre zmiernenie metabolickej poruchy spojenej so zvýšenou hladinou kyseliny močovej. Metafit D znižuje hladinu kyseliny močovej v krvi, kryštalickú kyselinu močovú rozpúšťa a následne vyplavuje z kĺbov - zlepšuje tak stavy pri dne.

 

Zoženie:

Bylinný liehoglycerolový extrakt - liehovitosť 40%, jaseň ztepilý, turan kanadský, vres obyčajný, túžobník brestový

 

Obsah sušiny extraktu v doporučenej dennej dávke 60 kvapiek:

jaseň ztepilý 41 mg

túžobník brestový 32 mg

turan kanadský 26 mg 

vres obyčajný 21 mg                                                       

 

Dávkovanie:

3x denne 15 kvapiek pod jazyk, alebo 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užívajte 15 minút pre požitím stravy, nápoja alebo ďalšieho prípravku.

 

Objem:

50 ml +-5%

 

Upozornenie:

Z dôvodu obsahu alkoholu nie je výrobok vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnku. Prípadný zákal nie je na závadu.

 

Zdravotné tvrdenia týkajúce sa tejto zmesi liečivých rastlín vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenieNormálny stav kĺbov – odvodnenie . Kontrola telesnej hmotnosti. Normálna funkcia močových ciest - obličky – vylučovanie . Vylučovanie vody a kyseliny močovej z tela . Relaxácia. Duševný stav a výkonnosť pozitívna nálada, spánok imunita. Normálna funkcia dýchacieho systému. Vylučovanie močom . Osvieženie tela. Prirodzená obranyschopnosť. Normálna činnosť srdca, hladina cholesterolu v krvi. Normálny stav pokožky a  tkanív . Antiseptické vlastnosti.

 

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete.

 

Krajina pôvodu: EÚ

Výrobca: Bylinné kapky, s.r.o., Viničné Šumice, ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: