Neohodnotené

NEFRI (obličky)

- regenerácia obličiek

- akékoľvek problémy s obličkami

- únava, pocit neurozity pochádzajúce od preťaženia obličiek

- opuchy dolných končatín, okolia očí

- problémy s močovými cestami

 

Skladom
Kód: 9105
Značka: J. K. VALOVIČ
€8,90 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi

Užívanie:

Odporúčame užívať pri problémoch s obličkami, ktoré sa môžu prejavovať bolesťami v krížoch, častou únavou, pocitom nervozity, nechutenstvom, bolesťami hlavy, opuchom očí (resp. viečok), opuchom dolných končatín a pod.
Prvé účinky by sa mali dostaviť po 1-2 týždňoch pravidelného užívania kvapiek. Pri akútnych problémoch odporúčame užívať 3x denne počas 1. týždňa a ďalšie 2-3 týždne pokračovať v užívaní 2x denne. Pri chronických problémoch s obličkami odporúčame využívať minimálne 2 balenie pravidelne 2x denne.

Zloženie:

Marena farbiarska
Nechtík lekársky
Plavúň obyčajný
Lomikameň zrnitý
Praslička roľná
Prípravok je zostavený špeciálnym spôsobom s prihliadnutím na vlastnosti účinných látok, ktoré jednotlivé rastliny obsahujú.

Obsah:

50ml

Účinky:

Lycopodium prispieva k správnemu fungovaniu močového mechúra a močových ciest. Equisetum pôsobí priaznivo ako močopudný prostriedok. Marena pomáha odstrániť toxíny z krvi a udržiava voľné močové cesty. Saxifraga pomáha zabezpečiť normálne fungovanie močových ciest a obličiek.

Dávkovanie:

2x denne 12 kvapiek do trochy vody / na lyžičku vody, 20 minút pred jedlom.
Pri pravidelnom dávkovaní vydrží 1 balenie cca 7 týždňov. V kombinácii s inými prípravkami z našej bylinnej rady je potrebné dodržať časový odstup 5 minút. V kombinácii s inými liekmi je potrebné dodržať časový odstup 30 minút medzi jednotlivými prípravkami.

Upozornenie:

Prípravok je určený pre deti od 3 rokov. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
Prípravok obsahuje 24% alkoholu. Z dôvodu obsahu alkoholu je vhodné u epileptikov, u osôb s ťažkými poruchami pečene a obličiek, v tehotenstve a pri kojení prekonzultovať užívanie kvapiek s lekárom.
Prípravok ako celok, ani jeho jednotlivé zložky nemajú žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

Schválené Ministerstvom zdravotníctva SR:

Rozhodnutie Hl.hygienika MZ SR a ÚVZ SRč.HH SR-3342/2005-HŽPP/VK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: