Neohodnotené

O-stop L - Črevá tinktúra 50 ml

Skladom
Kód: 10899
Značka: Bylinné kvapky
€7,28 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi
Záruka: uvedená na obale

Zmes liečivých rastlín na doplnenie účinkov prípravku O-stop pri pôsobení na nekontrolovateľné delenie buniek v črevách.

 

Zoženie:

Bylinný liehoglycerolový extrakt - liehovitosť 40%, korálovec, skorocel, stavienka mnohovetá, sladké drievko, nechtík

 

Obsah sušiny extraktu v doporučenej dennej dávke 60 kvapiek:

korálovec 53 mg

skorocel 39 mg

stavienka mnohovetá 35 mg 

sladké drievko 24 mg 

nechtík 16 mg                                                       

 

Dávkovanie:

3x denne 15 kvapiek pod jazyk, alebo 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užívajte 15 minút pre požitím stravy, nápoja alebo ďalšieho prípravku.

 

Objem:

50 ml +-5%

 

Upozornenie:

Z dôvodu obsahu alkoholu nie je výrobok vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnku. Prípadný zákal nie je na závadu.

 

Zdravotné tvrdenia týkajúce sa tejto liečivej rastliny vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenieNormálne funkcie pečene a čriev. Osvieženie tela. Normálna funkcia dýchacieho systému. Normálny stav pokožky, hojenie rán.     Normálna funkcia dýchacieho systému. Antioxidant. Normálna funkcia črevného traktu, mikrobiálna rovnováha. Imunitný systém - antioxidant. Normálny stav kĺbov. Normálne trávenie a funkcie pečene, prečistenie. -    Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - hladina cholesterolu v krvi.     Normálne trávenie. Energia. Imunitný systém - antioxidant. Normálny stav kĺbov. Duševné zdravie - nervový systém - pokoj. Normálna funkcia dýchacieho systému. Normálny stav pokožky. Močový a reprodukčný systém. Prostata. 

 

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete.

 

Krajina pôvodu: EÚ

Výrobca: Bylinné kapky, s.r.o., Viničné Šumice, ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: