Neohodnotené

Vápnik (Calcium) 650mg + D3 400IU

Skladom
Kód: 4141
Značka: Webber Naturals
€14,96 / ks

Vápnik obsiahnutý v produke Vápnik s obsahom vitamínu D3 od Webber Naturals je chelátovaný, čím je ľahšie vstrebateľný a využívaný v tele. Tento doplnok pomáha nielen pri vývoji a udržiavaní zdravých zubov a kostí, ale tiež pomáha pri trávení cukrov, bielkovín a tukov v tele.

Ako jeden z najdôležitejších minerálov v ľudskom tele, zohráva vápnik veľa úloh pri udržiavaní dobrého zdravia. Je to minerál posilňujúci kosti, ktorý synergicky spolupracuje s inými výživnými látkami pri prevencii osteoporózy. Vápnik je tiež dôležitý pre udržanie zdravého kardiovaskulárneho systému,  na prenos nervových impulzov, rast a kontrakciu svalov a pre prevenciu svalových kŕčov.

Chelácia vápnika na chelátované formy (uhličitan, citrát, fumarát, malát, sukcinát) zaisťuje, že vápnik vstupuje do buniek tela efektívnejšie, čím ho ľahšie vstrebáva a metabolizuje v tele.

Vitamín D pomáha pri udržiavaní zdravých zubov a kostí. Pomáha vstrebávaniu vápnika z čreva, znižuje vylučovanie vápnika a uľahčuje začlenenie vápnika do kostí.

Vápnik s obsahom vitamínu D3 od spoločnosti Webber Naturals je ľahko vstrebateľný doplnok, ktorý pomáha nielen pri vývoji a udržiavaní zdravých kostí a zubov, ale tiež pomáha pri trávení cukrov, bielkovín a tukov v tele.

  • Ľahká absorpcia.
  • Faktor udržiavania dobrého zdravia.
  • Pomáha pri vývoji a udržiavaní kostí a zubov.
  • Môže znížiť riziko osteoporózy.

Udržuje zdravé kosti a zuby. Príjem vápnika v kombinácii s dostatočným množstvom vitamínu D, zdravou životosprávou a pravidelným cvičením môže pomôcť znížiť riziko vzniku osteoporózy. Vitamín D pomáha pri vstrebávaní a využívaní vápnika a fosforu.

Zloženie: Vápnik (uhličitan, citrát, fumarát, malát, sukcinát) 650 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 10 mcg (400 IU)

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, sodná soľ kroskarmelózy, povlak (uhľohydrátová guma, glycerín), kyselina stearová, stearan horečnatý v rastlinnej kvalite (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je vhodný pre deti.

Dávkovanie: dospelí 1- 2 tablety denne.

Balenie: 30 | Forma: tablety

  

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: