Neohodnotené

Lipozomálny Vitamín D3+K2

Vitamín D3 sa podieľa na vstrebávaní vápnika a fosforu. Pomáha regulovať správnu hladinu vápnika v krvi, a tým aj priebeh svalových kontrakcií. Podporuje zdravý spánok a upokojuje nervy, čím znižuje citlivosť na bolesť. Nedostatok sa prejavuje únavou, stratou chuti do jedla, podráždenosťou a zvýšenou náchylnosťou na infekčné choroby. Vitamín K2 je rovnako ako D3 rozpustný v tukoch. Podieľa sa na absorpcii vápnika tým, že vychytáva a viaže voľný vápnik z medzibunkového priestoru. Podieľa sa na funkcii pečene a zrážaní krvi. Nedostatok sa prejavuje častým krvácaním z nosa, silným menštruačným krvácaním, zvýšenou náchylnosťou na tvorbu modrín a s tým spojeným praskaním tenkých podkožných ciev.

Skladom
Kód: 11340
Značka: Adelle Davis
€18 / ks
Kategória: Lipozomálne produkty
Záruka: uvedená na obale
FORMA: tekutá lipozomálna (vstrebateľnosť takmer 100%)
OBSAH: 200ml / 40 denných dávok
VYROBENÉ V: Slovensko, EÚ
ZLOŽENIE: demineralizovaná voda, MCT olej, geneticky nemodifikovaný slnečnicový lecitín, vitamín K2 (MK-7 menachinón), vitamín D3 (cholekalciferol), konzervačná látka (sorban draselný), regulátor kyslosti (kyselina citrónová)
DÁVKOVANIE: 1 x čajová lyžička (5 ml) denne (Vitamín D3 = 50 mcg = 2000IU, Vitamín K2 = 100 mcg)
Vhodný pre vegánov: áno
Bez geneticky upravených látok:  áno
Bez lepku:  áno

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY
 Množstvo aktívnych látok v odporúčanej dennej dávke  % RVH*
 Vitamín K2  100 mcg  133%
 Vitamín D3  50 mcg  1000%

 *denná referenčná výživová hodnota priemerného dospelého 

 

 

SKLADOVANIE: Na suchom, tmavom a chladnom mieste. Ideálne v chladničke alebo pri teplote od 2 do 15 stupňov. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 40 dní.

 

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

 

PREHLÁSENIE O ALERGÉNOCH: Tento produkt neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné hlavné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, obili a arašidy. Neobsahuje lepok.

 

Prehlásenie: distribútori produktov značky Adelle Davis., jej zamestnanci či spolupracujúce osoby žiadnu z vyššie uvedených informácií neprehlasujú ako a ani nie sú návodom na liečbu či odporúčanie liečby pre akékoľvek mentálne či telesné stavy. Je na rozhodnutí každého jedného spotrebiteľa, či sa pre užívanie tohto produktu rozhodne a prípadne sa o jeho užívaní poradí s lekárom alebo lekárnikom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: