Neohodnotené

Yzopový trstinový sirup 250ml

Skladom
Kód: 4466
Značka: Green Idea
€6,96 / ks
Kategória: ZDRAVÉ POTRAVINY
Záruka: uvedená na obale

Yzop bylinný sirup - Hyssopus officinalis

Pri kašli a nachladnutí


Yzop lekársky - Hyssopus Officinalis: je silne aromatický poloker s vysokým obsahom silíc, organických kyselín, trieslovín a vitamínu C. Udržuje správnu funkciu horných ciest dýchacích, pomáha zefektívniť bronchiálnu sekréciu a chráni sliznicu dýchacích ciest. Tiež podporuje normálny stav pečene, žalúdka, kostí a kĺbov a kardiovaskulárneho systému. Ibištek je bylina, ktorej kvet obsahuje značné množstvo ovocných kyselín a vitamínu C. ibištek pomáha chrániť pred oxidatívnym stresom. Podporuje imunitný a dýchací systém. Prispieva k správnej funkcii cievneho a žilového systému. Viac o účinkoch bylín môžete nájsť v herbároch a liekopisoch.

Ibištek - rastlina s vysokým obsahom vitamínu C. Chráni pred oxidačným stresom, podporuje správne fungovanie imunitného a dýchacieho systému a vstrebávanie minerálnych látok. 

Viac o účinkoch nájdete v herbároch.

 

Obsah:

Aktívne látky

1 dávka
(10-15 ml)

Denná dávka
3 x denne

% DOD
Denná odporúčaná dávka

Yzop lekársky štandardizovaný extrakt

96-144 mg

288-432 mg

Nie je stanovené

Ibištek sudánsky štandardizovaný extrakt

24-36 mg

72-108 mg

Nie je stanovené


Zloženie: 
trstinový cukor (65 °Bx), voda, glycerol, prírodná citrónová šťava, Yzop lekársky (Hyssopus officinalis) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (10:1), Ibištek sudánsky (Hibiscus sabdariffa) štandardizovaný extrakt z kvetu (10:1), citrusová vláknina, prírodná aróma

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10-15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2–3 x denne 10 ml. Pred použitím pretrepať

 

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné upozornenia: Doplnok stravy - výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Prípadný zákal nie je na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Výrobca: Green Idea, ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: