Neohodnotené

CondroComplex Lipozomálna kľbová výživa 2x500ml

Doplnok výživy s vysokým obsahom glukozamín sulfátu, chondroitín sulfátu, kyseliny hyalurónovej a MSM v tekutej lipozomálnej forme

Skladom
Kód: 8671
Značka: Adelle Davis
€49,95 / ks
Kategória: Lipozomálne produkty
Záruka: uvedená na obale

Condrocomplex obsahuje vysoké množstvo telu prirodzených látok prispievajúcich k správnej funkcii kĺbových chrupaviek. Glukózamín sulfát, chondroitín sulfát a kyselina hyalurónová sú prirodzenou súčasťou medzibunkovej hmoty chrupaviek, ktorá prispieva k správnej funkcii kĺbu. MSM (metylsulfonylmetán) je organická forma síry, ktorá prispieva k znižovaniu zápalov.

Lipozomálna forma a vysoké množstvo účinných látok v každej dennej dávke prispievajú k správnej funkcii kĺbových chrupaviek. 

Vďaka lipozomálnej forme, ktorá je charakteristická vysokým obsahom fosfolipidov, sú účinné látky v tráviacom trakte chránené pred vplyvom agresívneho prostredia, sú bezpečne dopravené do krvi a následne až ku kĺbovým chrupavkám.  

Fosfolipidy sa prirodzene nachádzajú v ľudskom organizme, kde sú zodpovedné za udržanie štrukturálnej formy buniek. Ich konzumácia prispieva k regenerácii poškodených bunkových membrán. 

Fosfolipidy sú v kĺboch naviazané na kyselinu hyaluronovú, ktorá je naviazaná na kolagénovú matricu. Tieto látky zlepšujú mazanie kĺbov a znižujú opotrebovanie kĺbovej chrupavky. Príjem fosfolipidov a kyseliny hyalurónovej tak môže podporiť ochranu kĺbov. 

Chondroitín sulfát a glukozamín sulfát viažu v kĺboch vodu. Keď sa v kĺbe nachádza optimálne množstvo vody, dôjde k vzájomnému oddialeniu kĺbových trecích plôch, zmierneniu bolesti a zlepšeniu pohyblivosti kĺbov.

MSM (metylsulfonylmetán) je organická forma síry, ktorá prispieva k znižovaniu zápalov.

Značka: Adelle Davis

Trvanlivosť: 12 mesiacov od dátumu výroby

Forma: tekutá lipozomálna

Obsah: 2 x 16 denných dávok / 2 x 500 ml

Vyrobené v: Slovensko, EÚ

Zloženie: demineralizovaná voda, geneticky nemodifikovaný slnečnicový lecitín, D-glukozamín sulfát 2 KCl, chondroitín sulfát, metylsulfonylmetán, prírodné sladidlo (glykozidy steviolu), prírodná aróma (banán), hyaluronan sodný, konzervačná látka (sorban draselný), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová živica), vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát)

Odporúčaná denná dávka dospelého: 30 ml. Pred použitím pretrepte. Vhodné zmiešať s vodou alebo džúsom.

 

Nutričné hodnoty:

Aktívna látka

30 ml

*RVH%

Glukozamín sulfát

1 000 mg

-

Chondroitín sulfát

700 mg

-

MSM

500 mg

-

Kyselina hyalurónová

80 mg

-

Vitamín E

2,42 mg

20%

*Referenčná výživová hodnota

 

Vhodný pre vegánov : áno
Bez geneticky upravených látok :  áno
Bez lepku :  áno

 

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

 

Prehlásenie o alergénoch: Tento produkt neobsahuje lepok, mlieko, sóju, arašidy, orechy a ani ďalšie zo 14 hlavných potravinových alergénov.

 

Skladovanie: Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Po otvorení spotrebujte do 30 dní a uchovávajte v chladničke.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: